Evden Kaçış Oyunu: Excape


 http://www.excape.com.tr/

13. Evden Kaçış Oyunumuz: Excape

Excape'e bizim gibi çokça evden kaçış oyununa giden bir grubun "Şu zamana kadar gittiğimiz en iyi ev" referansı ile rezervasyon yaptırdık. Firmalara özel gayriresmi tatil anlayışı ile gün içinde saat bulduk ve zile bastık. 
Bu kadar eve gittikten sonra bazı şifrelere ve teknik aksama hala şaşırıyor olmamız, çok ilginç. Gerçi bu oyun İstanbul'un 4. oyunu. Bu durumda yeni oyunlarda yeni şifreleri bulmamız, saygımızı hak ediyor.
Daha önce çok beğendiğimiz bir evde "Keşke gerçek olsaydı" dediğimiz bir ŞEY (sürprizi bozmayalım) bizi sürüm sürüm süründürdü.
İlk odadan son odaya kadar hikaye ve şifre bütünlüğü sağlanmış. Benim sevmediğim yanı ikinci odada dağılmamıza neden olacak şekilde bir sürü şifrenin olmasıydı, moderatör bizi yönlendirmek zorunda kaldı. Evlerden beklentimiz: bizi bizimle bırakın izlerken. 
Evden çıktık, ama nasıl çıktık. Bize özel bir şapşiklik ile kazandık. Zihnimizin açık olduğu bir günde oynasaydık, daha iyi bir zamanla çıkardık. Bizim evden çıkmamız sizi şımartmasın, çıkma oranı %10, facebook sayfalarına bakarsanız görecekseniz.

Excape Aydan'ın favori oyunu koltuğuna oturdu.

Oyun Puan Tablomuz:


Tomtom'daki Excape'e rezervasyon  yaptırmak için: http://www.excape.com.tr/

*Yorum yapılan tüm evler için buraya bir tık.

 https://www.facebook.com/excapetr/photos/a.283379971857802.1073741828.266443076884825/370213116507820/?type=1&theater

2 yorum:

 1. Efendim EXCAPE hakkındaki değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Çok önemli bir konudan bahsetmişsiniz. EXCAPE Türkiye'deki ilk oyunlardan biri. Elimizden geldiğince fazla öğeyi katmak ve özgün olabilmek için gayret gösterdik. Yeni projelerimiz için de sizlerden gelen her türlü geri dönüşü değerlendiriyoruz. İşletmelere göstereceğiniz ilgi ve alakaya paralel olarak yeni oyunlarda daha çok şaşıracaksınız. Ayaklarınıza sağlık... Aydan hanıma ayrıca teşekkür ederiz. Siz de bizim favori oyuncularımızdansınız :D

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Acımasız yorumlarımızı sevdiğinize sevindik. Aydan'a ilettim. Size bir
   kalp yolladı. (:
   Yeni oyununuzu sabırsızlıkla bekliyoruz. (Kadıköy olursa çok seviniriz.)
   Sevgiler,

   Sil