Evden Kaçış Oyunu: Görev.in

 http://www.gorev.in/

15. Evden Kaçış Oyunumuz: Görev.in:

Yaz dönemini kapatmak üzereyiz. Şehre, ara verdiğimiz oyunlara döndük. Uzun süredir gitmek istediğimiz Görev.in ile başlangıç yaptık. Görev.in Kadıköy'deki ilk evlerden birisi. En ayrıcalıklı yönü ise 3 katlı bir binanın her katında oynuyor olmanız.
3 katlı evin her katını(odasını) iyi değerlendirmişler. 4-5 kişilik gruplar kendi içinde ayrılarak farklı bulmacalarla ilgilenebiliyor. 
Oyundaki şifre sayısı oldukça fazla. Çoğu da basit. Genellikle daha önce gördüğümüz şifreler. 
Puanlarımızın düşük olmasının iki nedeni var: bulmacaları basit bulduk ve hiç aksiyon yoktu. Ancak oyundaki bir bulmaca hiç görmediğimiz, süper-cin bir bulmacaydı. Tüm evlerin arasında en sevdiğimiz bulmacalardan birisi olabilir. Aynı odadaki bir başka bulmaca için de ben aynı şeyi düşünüyorum. 
Sıfır ipucu ile çıktığımız ilk oyun. 
Yazın araya girmesinin dışında, uzun süredir istediğimiz gibi (eğlenceli, zor ve iyi bir kurguya sahip) oyun bulmakta zorlanıyor olmamız da kopardı bizi. Genellikle korku evleri açılıyor artık. Oyunlar konusunda seçici olmaya başladık. Görev.in seçmekten memnun olduğumuz evlerden birisi. Özellikle takım çalışmasında çok başarılı.

Oyun Puan Tablomuz:


Kadıköy'deki Görev.in'e rezervasyon  yaptırmak için: http://www.gorev.in/0 yorum:

Yorum Gönderme