Pazartesi, Mayıs 02, 2016

Alternatif Doğum Günü Hediyesi: Bana En Güzel Hediye

Pazartesi, Mayıs 02, 2016

30. Sanat Yılım

30. sanat yılımı bu 14 Mayıs'ta kutlayacağım. Biliyorum 22 yaşında görünüyorum; ancak nüfus cüzdanım böyle demiyor. Hıh!
Her doğum günümde olduğu gibi, yine "yeni kararlar" almaya başladım. Bu kez, "Daha erken uyanacağım." "Daha az yemek yiyeceğim." gibi gerçek dışı kararlar değil. Gezi'deki farkındalığımın da katkısı ile "minimalist yaşam" fikrimi güçlendireceğim. "Minimalist yaşam" konusunda ilk adımlarımı çoktan atmış olmama rağmen, uzun vadeli sonuçlarını görmeden başardığımı söylemek istemem.

Bana En Güzel Hediye

Doğum günümde bu kararlarımın önemli noktalarından biri olan almış olmak için hediye almaktan kurtulmam. Özel, kullanışlı, doğaya, geleceğe saygılı hediye önerilerimin en muhteşemi: Bana En Güzel Hediye.
https://banaenguzelhediye.com/utku-yilmaz

Ben kendi hesabımı açtım. Doğum günümü halimi hatırımı sormak için aradıktan sonra hesabıma girerek adıma ÇEKÜL'e bağış yaparak kutlayabilirsiniz: 
https://banaenguzelhediye.com/utku-yilmaz

Bu kez kendi doğum günü hediyesini kendisi seçenlere bir önerim oldu. Ve haftanın hediyesini seçtik.

NOT: "Bana En Güzel Hediye" fikrini nereden duydum: 

Çekül Hakkında:
"1990 yılında değerli mimar Prof. Dr. Metin Sözen tarafından kurulan ÇEKÜL, Anadolu kentlerinde bıraktığı kalıcı izlerle her zaman danışılan, yol gösteren, güvenilen; gönüllü temsilcileri ve uzman kadroları ile doğal ve kültürel mirasın korunması taleplerine yetişmeye çalışan bir sivil toplum kuruluşu."


Sevgiler,
20'li yaşların sonundaki Utku


0 yorum:

Yorum Gönderme