Pazar, Şubat 21, 2016

Çömlekhane El Yapımı Kahve Fincanı

Pazar, Şubat 21, 2016

Bir hava gündüzden geceye 20 derece düşer mi! Bu insafsızlık değil de ne. Kaşe kaban mı giyeceğim, denim ceket mi? En iyisi evde kalmak. 

Kahve Fincanım Çömlekhane'den

Çömlekhane çömlek fincanı
Çömlekhane çömlek fincanı 

Soğuk hava, uzun süredir üzerinde oynamak üzere biriktirdiğim fotoğraflar, soğumadan yazmak istediğim tiyatro oyunları, Pazartesiye yetiştirmem gereken referans müşteri listesi, yeni ürün broşürü yazısı, vs bekleyen işlerimi kapatmama yardımcı oldu. Alaçatı'da hepimizin çalışmak ve yaşamak konusunda kıskandığı bir atölye olan Çömlekhane'nin çömlek kahve fincanında köpüklü bir kahve de bana işlerimde eşlik etti.
Muhtelif yerler için hazırladığım yazıları yazarken bana mouse pad ve not defteri olarak eşlik eden Atölye Feri defter kabı ile birlikte Pazar günümü şenlendirdi. Sunumu ve hafifliği ile nefis bir hediye olacağını düşündüğüm Çömlekhane kahve fincanını size de önermeye karar verdim.
Çömlekhane çömlek fincanı
Çömlekhane çömlek fincanı
Kentte taşrayı hayal ettiğim bu günlerde, fincanların devamını almayı planlıyorum. Takımı tamamlayıp endüstriyel fincanlara karşı çıkacağım. 
Doğal ve size özel bir hediye için Çömlekhane ürünleri şahane bir seçenek.
***
Siz de İstanbul'dan kaçmak istiyorsunuz değil mi? Tartışmaya açık bıraktım çayın altını, hadi gelin, tartışalım. Belki tartışma sonucunda benim sakin sessiz bağ evimde ev yapımı şaraplarımı ve Çömlekhane'nin fincanlarında Türk ya da Rum kahvesi içtiğimizi hayal ederiz. 
***
Yine bir haftanın tasarımcısını ve hediyesi seçtiğimize göre keyifli pazarlar,
Utku
#DirenCerattepe

Çömlekhane 
Instagram hesabı için: https://www.instagram.com/comlekhane/
Web sitesi için: http://www.comlekhane.com/
Atölye Feri 
Instagram hesabı için: https://www.instagram.com/atolyeferi/
Facebook hesabı için: https://www.facebook.com/atolyeferi


 Renk İkindileri Alternatif Hediyeler

0 yorum:

Yorum Gönder